09.03.2023

ORLEN Asfalt współorganizatorem II Forum Dni Asfaltu

Druga edycja Forum Dni Asfaltu – jednego z największych spotkań branży asfaltowej w Polsce odbędzie się 20 – 22 marca w Bukowinie Tatrzańskiej. Za organizację wydarzenia odpowiada Polski Kongres Drogowy, a jednym ze współorganizatorów będzie ORLEN Asfalt.

II Forum Dni Asfaltu to konferencja poświęcona najważniejszym tematom branży budownictwa drogowego. Wykłady prelegentów i panele dyskusyjne będą koncentrowały się zarówno na sytuacji rynkowej, jak również na najważniejszych zagadnieniach technologicznych. Celem forum jest integracja przedstawicieli branży asfaltowej oraz wymiana poglądów między inwestorami, firmami wykonawczymi, projektantami nawierzchni asfaltowych oraz dostawcami materiałów.

- Dni Asfaltu to obecnie najważniejsza konferencja branży drogowej w Polsce. Jej unikalny charakter wynika z tego, że stała się platformą do spotkań przedstawicieli ze strony inwestorów, wykonawców, oraz projektantów dróg. Taka formuła pozwala na dyskusje zarówno o biznesie, jak i technologii budowy dróg. ORLEN Asfalt jest firmą odpowiedzialną, dlatego naszym celem jest wspieranie branży w jej działaniach, odpowiadaniu na wyzwania oraz wykorzystywaniu pojawiających się szans. Tym bardziej, że w czasie dynamicznie zmieniającej się sytuacji makroekonomicznej, dialog branżowy jest niezwykle ważny. Przekonany jestem, że podobnie jak w ubiegłym roku będą to trzy efektywne dni pracy, które pozwolą, aby nowy sezon budowlany został otwarty z pozytywnym nastawieniem wszystkich uczestników forum – mówi Paweł Wachnik, Prezes Zarządu ORLEN Asfalt.


Organizatorem II Forum Dni Asfaltu jest Polski Kongres Drogowy, a współorganizatorami Ogólnopolska Izba Gospodarcza Drogownictwa oraz firmy: ORLEN Asfalt oraz Ammann.

- Misją Stowarzyszenia Polski Kongres Drogowy jest integracja branży drogowej oraz szerzenie wiedzy i innowacji w zakresie drogownictwa. II Forum Dni Asfaltu jest kluczowym wydarzeniem w naszym kalendarzu. To właśnie tu spotkają się przedstawiciele zarządców dróg na każdym poziomie, przedstawiciele firm oraz świata nauki. Będzie to doskonałe miejsce umożliwiające wymianę doświadczeń branżowych. Wierzymy, że takie spotkania w obecnym jakże trudnym czasie przyniosą rozmowy na temat bieżącej sytuacji na rynku budownictwa drogowego, który pomimo wielu wyzwań i zagrożeń stoi przed ogromną szansą dalszego dynamicznego rozwoju – Zbigniew Kotlarek, Prezes Stowarzyszenia Polski Kongres Drogowy.

Trwa rejestracja uczestników na II Forum Dni Asfalt. Chętni mogą zgłosić swój udział poprzez formularz na stronie Rejestracja uczestników na II Forum Dni Asfalt.

Materiały prasowe: